0
Krepšelis yra tuščias

Apie akademiją

APIE AKADEMIJĄ

FUTBOLO AKADEMIJA „DAINAVA“

Esame „Futbolo akademija Dainava“ – vienintelė sertifikuota, 3 žvaigždutėmis įvertinta akademija Alytaus mieste ir visame Dzūkijos regione, įkurta 2014 m., o nuo 2015 m. veikianti Dzūkijos regiono centre Alytuje.

MŪSŲ MISIJA

Siekiame būti organizacija, kuri peržengia vien tik fiziniu vaikų lavinimu užsiimančios organizacijos ribas, kuriame palankią socialinę aplinką mūsų bendruomenės tobulėjimui, esame tarsi socialinė mokykla, sveikatos ugdymo akademija. Vienos svarbiausių vertybių mums – pasitikėjimas, bendradarbiavimas ir visokeriopas tiek kiekvieno auklėtinio, tiek visos organizacijos augimas. Dėl šios priežasties stengiamės, kad į akademijos veiklas būtų įtraukti ir vaikų tėvai, šeimos nariai, siekiame kurti ir puoselėti bendruomenę, kuri nuolat gausėja jau beveik 10 mūsų veiklos metų.

Sveikata

Draugystė

Sportas

Šeima

MŪSŲ VEIKLA

Vykdome daugybę įvairių Alytaus miesto mokyklas įtraukiančių projektų, organizuojame paskaitas sveikatingumo temomis su mitybos specialistais ir psichologais, fizinį parengimą įvairiname šokių pamokomis ir kineziterapijos treniruotėmis. Pasitikėti taikoma metodika leidžia mūsų naudojama interaktyvi ProSoccerData valdymo platforma, leidžianti klubams pasiekti aukščiausią efektyvumą ir maksimaliai pagerinti individualų žaidėjų ugdymą. Šios programos pagalba galime stebėti mūsų auklėtinių progresą, analizuoti kiekybinius rezultatus, atlikti kokybinius tyrimus ir tobulinti veiklą. Šiuolaikinių technologijų, tokių kaip Stats4sport programa dėka, galime efektyviai administruoti organizacijos darbą, lengvai ir greitai komunikuoti, dalintis informacija tarp atskirų FA Dainava grupių.

MŪSŲ BENDRUOMENĖ

Akademijoje dirba kompetentingi, ugnelę vaikų akyse gebantys įžiebti treneriai, trys iš jų – turintys tarptautines UEFA trenerio licencijas. Treneriai savo kompetencijas nuolat tobulina įvairiuose seminaruose Lietuvoje ir užsienyje. Akademijoje yra 12 skirtingo amžiaus grupių, kuriose treniruojasi virš 200 vaikų, jų amžius svyruoja nuo 5 iki 19 m. Daugiau informacijos apie trenerius ir amžiaus grupes galite rasti čia (nuoroda į „Amžiaus grupės ir treneriai“).

Esame šiuolaikiška, profesionali, bendruomenei atvira futbolo akademija, taikanti modernius ir ilgamete patirtimi patikrinus ugdymo metodus. Vadovaujamės požiūriu, kad fizinę sveikatą ir emocinę sveikatą abipusiai tobulinti yra nepaprastai svarbu. Tikime tuo, ką darome, ir sėkmingai judame į priekį!

FA Dainava etikos kodeksas

Vaikų saugumo užtikrinimo strategija

FA Dainava organizacinė struktūra

TRENERIAI

Povilas Baliukonis

Povilas Baliukonis

Techninis direktorius, treneris
Treniruoja: U-12; U-11

Roman Nesterenko

Roman Nesterenko

Vartininkų treneris
Treniruoja:

Nerijus Bartkevičius

Nerijus Bartkevičius

Treneris
Treniruoja: U-18; U-15; U-14; U-13; U-6; U-5

Kyrylo Silich

Kyrylo Silich

Treneris
Treniruoja: U-10; U-9

Naglis Paliušis

Naglis Paliušis

Treneris
Treniruoja: U-12; U-11

Renatas Banevičius

Renatas Banevičius

Treneris
Treniruoja: U-10; U-9; U-8; U-7

Martynas Biržinis

Martynas Biržinis

Treneris
Treniruoja: U-8; U-7

Aliaksei Pankavets

Aliaksei Pankavets

Treneris
Treniruoja: U-18

Vidutis Šurskas

Treneris
Treniruoja: I Alytus U-11; U-10; U-9; U-8; U-7; U-6

RĖMĖJAI